REGULAMIN

 

1. Zakwarterowanie od godziny 15:00, wykwaterowanie do godziny 12;00.

2. Cisza nocna obowiązuje w godz. 22:00 – 06:00. Wyjątkiem jest Sylwester.
3. W jurtach obowiązuje całkowity zakaz palenia. Można palić na tarasach przed jurtami oraz w ogrodzie - dostępne są popielniczki.
4. W jurtach obowiązuje zakaz otwartego ognia w postaci wszelkiego rodzaju świeczek, lampek naftowych i olejowych, oświetlenia gazowego itd. Zakaz używania własnych kuchenek elektrycznych i gazowych oraz grzałek elektrycznych.
5. Ze względu na drewniane podłogi jurtach, prosimy o zdejmowanie butów przy wejściu do jurt.
6. Zwierzęta nie są przyjmowane.
7. Odwiedziny osób niezamieszkujących w jurtach – wyłącznie po wcześniejszym poinformowaniu właściciela i generalnie tylko w godzinach od 8:00 do 22:00.
8. Dzieci i młodzież mogą przebywać w jurtach tylko pod opieką dorosłych.
9. W jurtach obowiązuje zakaz organizowania hucznych imprez. Ze względu na współpracę z okolicznymi restauracjami służymy pomocą w zorganizowaniu takiej imprezy, wraz z dowozem gości – po wcześniejszych ustaleniach z właścicielem. Wyjątkiem może być Sylwester lub wcześniej uzgodniony scenariusz
10. Łazienki przylegające do jurt są skanalizowane – prosimy nie wrzucać do toalet chusteczek higienicznych, ręczników kuchennych, podpasek, tamponów, pampersów. To spowoduje awarię systemu kanalizacji.
11. Jurty są w maksymalny sposób przyjazne środowisku, staramy się o nie dbać  każdym aspekcie. SEGREGUJEMY ODPADY I PROSIMY O TO NASZYCH GOŚCI
12. Materiał jurty wchłania zapachy co powoduje, że palenie tytoniu jest katastrofalne dla panującego w jurcie klimatu i zapachu drewna. Jurty wyposażone są w czujniki dymu. W przypadku stwierdzenia palenia tytoniu wewnątrz jurty obowiązuje opłata w wysokości 200 zł.
13. Obowiązuje kaucja gwarancyjna w wysokości 300 zł za jurtę, wnoszona przy zakwaterowaniu. Kaucja gwarancyjna podlega zwrotowi Wynajmującemu niezwłocznie po oddaniu jurty, w części nie wykorzystanej na pokrycie ewentualnych szkód w jurcie i jej wyposażeniu powstałych w trakcie wynajmu. Jeżeli kaucja gwarancyjna nie rekompensuje powstałej szkody, Wynajmujący zobowiązuje się do pokrycia szkody w pełnym wymiarze kosztów jej usunięcia, w dniu zwrotu
jurty.

  1. pl
  2. de
  3. en
  4. ru

Home

Polityka prywatności

Rezerwacja | Kontakt

Regulamin