Na ostatnią jurtę mamy specjalny pomysł. Zupełnie inny od poprzednich. Obecnie pracujemy nad udoskonalaniem planów w głowach :)

Jednak żeby nie było Ci smutno, wrzucamy zdjęcie oryginalnej mongolskiej jurty :) 

Jurta 3; nazwa

Jurta 1; SŁONECZKO

Przeczytaj o budowie

Kolejna jutra stanie obok jurty pomarańczowej. Jej wykończenie oraz wyposażenie wskazywać będzie XXI wiek, czyli wykonana zostanie tak, jak żyje się w jurtach obecnie. 

Wszelkie prace możesz śledzić na naszych portalach społecznościowych. 

Jurta 2; nazwa

Przeczytaj o budowie

Panuje w niej niesamowita jasność, właściwie niezależnie od pogody.

Jurta stanowi jedno pomieszczenie o powierzchni 30m2  i wysokości 3,50m. Połączone łącznikiem z łazienką. Wyposażyliśmy ją w komplet mebli dobranych na wzór oryginalnych, ręcznie i samodzielnie malując nasze sosnowe meble, wykorzystując oryginalne ornamenty i kolorystykę. W połączeniu z elementami jurty malowanymi przez Buriatów powstała piękna całość. 
 
W założeniu jurta miała być ogrzewana tradycyjnie przy pomocy tzw. kozy burżujki  opalanej drewnem. Jednak wizyta kominiarza i strażaka przekonały nas do zastosowania ogrzewania zgodnego z trendami i miejscem tj. elektrycznego. Jurtę wyposażyliśmy w 
system ogrzewania elektrycznego pozwalający na komfortowe zamieszkiwanie w niej  przez cały rok. 
Szklana kopuła (TONO) zwieńczająca jurtę dopełnia efektu przebywania w świecie  stepów Azji Środkowej – widać przez nią nocne niebo. 

Zarezerwuj!

  1. pl
  2. de
  3. en
  4. ru
Wyposażenie jurty to: 
1. Łóżko dwuosobowe drewniane
2. Łóżko jednoosobowe drewniane
3. Kanapa rozkładana – dwumiejscowa
4. Komplet pościeli, dywaniki
5. Komplet szafek,
6. Stół jadalny z 5 krzesłami
7. Oświetlenie nocne,
8. Zestaw do parzenia kawy/herbaty
9. Łazienka z prysznicem, umywalką, WC, suszarką do włosów, kompletem  ręczników, środków czystości zcalona z bryłą jurty 
10. Kuchnia, gdzie samodzielnie można przyrządzać posiłki, wyposażona jest w:  kuchenkę elektryczną, naczynia oraz sztućce, a także blat i stół znajduje się kilka metrów od juty.

Home

Polityka prywatności

Rezerwacja | Kontakt

Regulamin