Na ostatnią jurtę mieliśmy specjalny pomysł. Zupełnie inny od poprzednich. Udało się ją zbudować w trybie oryginalnym tj. w 3 dni od pierwszego ruchu ręki do zakończenia budowy.  
Brakuje jeszcze oryginalnego wyposażenia, które chcemy przywieźć z planowanej wyprawy do Azji Środkowej ale w obecnej sytuacji trudno coś planować konkretnie. Mamy jednak nadzieję....
W środku - niesamowita przestrzeń do medytacji, jogi, różnego rodzaju zajęć tematycznych czy spotkań towarzyskich. 
Do dyspozycji znajdująca się nieopodal kuchnia i węzeł sanitarny (prysznic, WC, umywalka).

ZAPRASZAMY

Jurta 3; ETNO

Jurta 1; SŁOŃCE

Przeczytaj o budowie

Druga jurta stanęła tuż obok Jurty Słońce. Jej budowa to było nie lada wyzwanie i właściwie powinniśmy ją nazwać WICHER. Właśnie taka pogoda panowała w czasie jej montażu. Niemniej jednak udało się wspaniale. Mieliśmy już doświadczenie budowy, więc pomimo przeciwności zdołaliśmy ją postawić. Jej niesamowity kolor bardzo ładnie komponuje się z otoczeniem, zwłaszcza kwitnącym sadem i okolicznymi górami. Jej wykończenie oraz wyposażenie wskazuje na XXI wiek.... jesteśmy przecież w Europie.
Przyjazna dla rodzin z dziećmi, ciepła (cały rok) przytulna, komfortowa, a jednocześnie autentyczna. 
ZAPRASZAMY

Jurta 2; WIATR

Przeczytaj o budowie

Panuje w niej niesamowita jasność, właściwie niezależnie od pogody.

Jurta stanowi jedno pomieszczenie o powierzchni 30m2  i wysokości 3,50m. Połączone łącznikiem z łazienką. Wyposażyliśmy ją w komplet mebli dobranych na wzór oryginalnych, ręcznie i samodzielnie malując nasze sosnowe meble, wykorzystując oryginalne ornamenty i kolorystykę. W połączeniu z elementami jurty malowanymi przez Buriatów powstała piękna całość. 
 
W założeniu jurta miała być ogrzewana tradycyjnie przy pomocy tzw. kozy burżujki  opalanej drewnem. Jednak wizyta kominiarza i strażaka przekonały nas do zastosowania ogrzewania zgodnego z trendami i miejscem tj. elektrycznego. Jurtę wyposażyliśmy w 
system ogrzewania elektrycznego pozwalający na komfortowe zamieszkiwanie w niej  przez cały rok. 
Szklana kopuła (TONO) zwieńczająca jurtę dopełnia efektu przebywania w świecie  stepów Azji Środkowej – widać przez nią nocne niebo. 

Zarezerwuj!

  1. pl
  2. de
  3. en
  4. ru
Wyposażenie jurty 1 i 2 to: 
1. Łóżko dwuosobowe drewniane
2. Łóżko jednoosobowe drewniane
3. Kanapa rozkładana – dwumiejscowa
4. Komplet pościeli, dywaniki
5. Komplet szafek,
6. Stół jadalny z 5 krzesłami
7. Oświetlenie nocne,
8. Zestaw do parzenia kawy/herbaty
9. Łazienka z prysznicem, umywalką, WC, suszarką do włosów, kompletem  ręczników, środków czystości zcalona z bryłą jurty 
10. Kuchnia, stanowiące oddzielne pomieszczenie, gdzie samodzielnie można przyrządzać posiłki, wyposażona jest w:  kuchenkę elektryczną, naczynia oraz sztućce, a także blat i stół znajduje się kilka metrów od juty.

Zarezerwuj!

OTOCZENIE